MENÜ
SEPETİM

Justfog Minifit Yedek Kartuş

Justfog Minifit Yedek Kartuş
Aynı Gün Kargo
Justfog Minifit Yedek Kartuş
Hızlı Kargo
Saat 15:00 Kadar Verilen Siparişleriniz Aynı Gün Kargolanır.
Bilgilendirme
Siparişiniz verdiğiniz bilgilere göre faturalandırılır ve kargolanır. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ilk iş gününde kargo yapılır. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilden sonraki ilk iş günü kargolanır.
250,00TL
 • STOK: Stokta Var
 • Stok Kodu: Justfog Minifit Yedek Kartuş
 • Aynı gün kargoya verilir!
 • Justfog Minifit Yedek Kartuş

  Jusfog Firmasının bir diğer başarılı pod e-sigara modelinden birisi olan Justfog Minifit,pod kartuş kısmı yeniden salt likit ile doldurulabilen ancak coil değişimi yapılamayan bir pod (kartuş) yapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı C601 modelinde olduğu gibi bu Justfog Mini Fir Pod E-Sigara modelinin de kutusundan sadece 1 tane yedek pod kartuş çıkar. Eğer kullanım ömrünü yedek pod kartuşlar vasıtasıyla uzatmak isterseniz Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket alabilirsiniz.


  Her Justfog Mini Fit pod kartuş paketinin içinden üç adet yede pod (kartuş) çıkar. Bu pod kartuşlar 1.5 ml salt likit kapasitesine sahiptir ve pod (kartuş) yapıları alt - yan kısımdaki salt likit dolum kısmından gerçekleştirilir ve bir kapakla bu kısım korunarak likit sızıntısı önlenmiş olur. Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket içinden çıkan pod (kartuş) yapılarının bir diğer özelliği de 1.6 ohm dirençli coil yapılarına sahip olmasıdır. Bu direnç seviyesi kullanıcıya etkili bir boğaz vurumu ve MTL - sigara içimi pod elektronik sigara kullanımı sunmaktadır.


  Video paylaşım sitelerinde ve bazı kaynaklarda Justfog Mini Fit cihazda pod kartuş içindeki coil yapısının RBA Atomizer Coil yapılarında olduğu gibi kullanıcı tarafından sarılması mümkündür. Ancak bunu yapabilmeniz için coil (bobin) sarım teli,organik pamuk,sarım malzemelerine ihtiyacınız vardır.


   


  Justfog Mini Fit Pod Kartuş 3'lü Paket Kutu İçeriği


  3 x Justfog Minifit Pod Kartuş (1.5 ML Salt Likit Kapasiteli / 1.6 Ohm Coil Yapısı ile Desteklenmiş - Alttan Dolumlu Pod Kartuş)


   


  Justfog Mini Fit Pod Kartuş 3'lü Paket Özellikleri


  Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket İçinden 3 Adet Aynı Coil (Bobin) Ve Özelliklere Sahip Bobin (Coil) Çıkmaktadır.


  Justfog Mini Fit Pod Kartuş 1.5 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptir. Salt Likit Dolumu İçin Özel Bir Şişeye Veya Ekipmana İhtiyaç Yoktur. Her Pod Kartuş İçinde 1.6 Ohm Dirençli Coil (Bobin) Bulunur.


  Justfog Mini Fit Pod Kartuş,Alt - Yan Kısmından Salt Likit İle Doldurulabilir. Plastik Kapak Salt Likit Sızıntısını Önler Ve Her Pod Kartuş Kullanım Sıklığınıza Göre 7 - 12 Günlük Bir Ömre Sahiptir. 


  Yorum Yap

  Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.