Menu
Sepet

Manta Düz Cam

Manta Düz Cam
Manta Düz Cam
WhatSapp Sipariş Destek
Sipariş ve Stok için 0532 496 03 16
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00 Kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda.
35,00TL
Vergiler Hariç: 35,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: manta düz cam

 

 

 

 

Justfog Minifit Yedek Kartuş

Jusfog Firmasının bir diğer başarılı pod e-sigara modelinden birisi olan Justfog Minifit,pod kartuş kısmı yeniden salt likit ile doldurulabilen ancak coil değişimi yapılamayan bir pod (kartuş) yapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı C601 modelinde olduğu gibi bu Justfog Mini Fir Pod E-Sigara modelinin de kutusundan sadece 1 tane yedek pod kartuş çıkar. Eğer kullanım ömrünü yedek pod kartuşlar vasıtasıyla uzatmak isterseniz Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket alabilirsiniz.


Her Justfog Mini Fit pod kartuş paketinin içinden üç adet yede pod (kartuş) çıkar. Bu pod kartuşlar 1.5 ml salt likit kapasitesine sahiptir ve pod (kartuş) yapıları alt - yan kısımdaki salt likit dolum kısmından gerçekleştirilir ve bir kapakla bu kısım korunarak likit sızıntısı önlenmiş olur. Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket içinden çıkan pod (kartuş) yapılarının bir diğer özelliği de 1.6 ohm dirençli coil yapılarına sahip olmasıdır. Bu direnç seviyesi kullanıcıya etkili bir boğaz vurumu ve MTL - sigara içimi pod elektronik sigara kullanımı sunmaktadır.


Video paylaşım sitelerinde ve bazı kaynaklarda Justfog Mini Fit cihazda pod kartuş içindeki coil yapısının RBA Atomizer Coil yapılarında olduğu gibi kullanıcı tarafından sarılması mümkündür. Ancak bunu yapabilmeniz için coil (bobin) sarım teli,organik pamuk,sarım malzemelerine ihtiyacınız vardır.


 


Justfog Mini Fit Pod Kartuş 3'lü Paket Kutu İçeriği


3 x Justfog Minifit Pod Kartuş (1.5 ML Salt Likit Kapasiteli / 1.6 Ohm Coil Yapısı ile Desteklenmiş - Alttan Dolumlu Pod Kartuş)


 


Justfog Mini Fit Pod Kartuş 3'lü Paket Özellikleri


Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket İçinden 3 Adet Aynı Coil (Bobin) Ve Özelliklere Sahip Bobin (Coil) Çıkmaktadır.


Justfog Mini Fit Pod Kartuş 1.5 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptir. Salt Likit Dolumu İçin Özel Bir Şişeye Veya Ekipmana İhtiyaç Yoktur. Her Pod Kartuş İçinde 1.6 Ohm Dirençli Coil (Bobin) Bulunur.


Justfog Mini Fit Pod Kartuş,Alt - Yan Kısmından Salt Likit İle Doldurulabilir. Plastik Kapak Salt Likit Sızıntısını Önler Ve Her Pod Kartuş Kullanım Sıklığınıza Göre 7 - 12 Günlük Bir Ömre Sahiptir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: manta , düz , cam , manta , düz , cam , aksesuar , yedek , parça