Alışveriş Sepetin

Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar

Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar
Ön Sipariş
Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar
Whatsapp Destek
Hızlı Kargo
Geniş Ürün Çeşitleri
0,00TL
 • Stok: Ön Sipariş
 • Marka: Saltica
 • Stok Kodu: Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar
 • Aynı gün kargoya verilir!
 • Saltica yepyeni kullan at cihazlarıyla sizlerle! Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar, o çok sevdiğiniz Amerikan Tütünü aromasını şimdi kullan at cihazlarlarıyla beğenilerinize sunuyor. Enfes Amerikan Tütünü aromasını şişeden çıkartıyor ve cihazlarına ekliyor.


  12ml salt likit tankı ile sizlere 6000 nefeslik bir lezzet şöleni sunan Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar, artık şarj edilebiliyor! 500mAh pil kapasitesi ile beraber gücünün azaldığı anda şarj edebilir ve böylelikle ilk kutusunu açtığınız anda ki buharlama gücünü sürdürebilme imkanını sizlere sunuyor. USB Type C ile birlikte hızlı şarjı da destekleyen Saltica American Tobacco 6000 Disposable Vape Bar, en sevdiğiniz lezzetleri yanınızda bir salt likit şişesi bulundurmadan sürdürebilmenize olanak sağlıyor. Deri kaplaması ve geniş ağızlığı ile elinize aldığınız andan itibaren premium bir buharlama hissi sizleri bekliyor.


  10 Farklı aroma içerisinden dilediğinizi seçebilir ve anında buharlamaya başlayabilirsiniz. Premium buharlama keyfi için Saltica kullan at cihazlara sizler de bayılacaksınız.


  Ürün Özellikleri


  En Sevdiğiniz Aromalar

  50mg Salt Likit

  12ml Salt Likit Kapasitesi

  6000 Çekim Kapasitesi

  500 mAh Pil Kapasitesi

  USB Type-C Şarj Konektörü


  Yorum Yap

  Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.