Menu
Your Cart

Smok Stick V8 3000 mAh

Smok Stick V8 3000 mAh
Smok Stick V8 3000 mAh
WhatSapp Sipariş Destek
Sipariş ve Stok için 0532 496 03 16
Aynı Gün Kargo
Saat 15:00 Kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda.
600,00TL
Vergiler Hariç: 600,00TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Stick Big Baby

 

 

 

 

SMOK Stick V8 Kit
Ürettiği harika mod elektronik sigara modelleri ile gönlümüzde taht kuran Smok, üstün buhar performansı ile bilinen bir firma. Eğer firmanın ürettiği mod elektronik sigara modellerini fazla büyük ve ağır buluyorsanız ve istediğiniz kolay taşınabilecek küçük ve daha az ayrıntılı bir elektronik sigara modeli ise Smok Stick V8 size yardımcı olabilir. Ancak Smok Stick V8’in bu yapısı sizlere bu cihazın düşük buhar ürettiğini düşündürtmesin. Gerek batarya kapasitesi gerekse atomizeri ile benzerlerinden bir adım önde olan Smok Stick V8, oldukça güçlü ve kullanışlı bir elektronik sigara modeli olarak karşımıza çıkıyor. Smok Stick V8, 3000 MAh’lık bütünleşik bir bataryaya sahiptir. Buna ek olarak gövdenin üzerinde bulunan mikro usb şarj girişi sayesinde rahat bir şekilde şarj olan Smok Stick V8 aynı zamanda TFV Baby Beast V8 Tank ile güçlendirilmiş bir elektronik sigara modelidir.

Bu harika elektronik sigara modeli aynı zamanda hava kanalları bulunan ve tepesinden doldurulan bir 3.5ml’lik bir likit tankına sahiptir. Sadece 60 gram ağırlığındaki Smok Stick V8 aynı zamanda 24.5 mm çapında bir elektronik sigaradır ve 75 mm’lik boyu ile son derece kolay taşınabilen bir elektronik sigara modelidir. Kutu içeriğinde farklı atomizer başlıklarına, yedek parçalara sahip olan Smok Stick V8, sizi kesinlikle memnun bırakacak olan bir elektronik sigara modelidir. Piyasada “Vape - Pen” olarak anılan diğer modellerdeki gibi şarj olduktan sonra güç tuşuna 5 kez ard arda basmanız sonucunda açılan bu harika elektronik sigara, güç düğmesinin altındaki led ışığı ile sizlere batarya seviyesi hakkında bilgi verir. Yedek bir elektronik sigara modeli olarak ya da başlangıç seviyesinde bir elektronik sigara olarak tercih edilebilir.

Hızlı Linkler:

Smok TFV8 Baby CoilSmok Stick V8 Kutu İçeriği:

1 x Smok Stick V8 Gövde (3000 MAh)

1 x 24.5 mm Çapında TFV8 Baby Beast Atomizer Tank

1 x Baby M2 Core (0.15 Ohm)

1 x Baby M2 Core (0.25 Ohm)

1 x USB Şarj Kablosu

1 x Kullanma KılavuzuSmok Stick V8 Özellikleri:

Smok Stick V8, 3000 MAh’lık Bir Bataryaya Sahiptir.

60 Gram Ağırlığındaki Smok Stick V8, 24.5 mm Çapında Ve 75 mm Uzunluğundadır.

Smok Stick V8 3.5 ml’lik Tepeden Doldurulan Bir Likit Tankına Sahiptir.

Smok Stick V8 TFV8 Baby Beast Atomizeri İle Güçlendirilmiştir.

Smok Stick V8 Gövdesinin Üzerindeki Mikro USB Girişi Sayesinde ŞArj Olur.

Smok Stick V8’de Batarya Ve Atomizer Gövde 510 Vidalama Sistemi İle Birleştirilir.

Smok Stick V8 Hafif, Kullanımı Kolay Bir Elektronik Sigaradır. Atomizer Tankının Hava Kanalları Sayesinde Sizlere Harika Bir Şekilde Hizmet Eder.

Smok Stick V8 Güç Düğmesinin Altındaki Led Aydınlatma Sayesinde Size Şarj Seviyesi Hakkında Bilgi Verir. Güç Düğmesine 5 Kez Üst Üste Basmanız İle Açılan Cihaz, Tipik Bir “Vape - Pen” Modelidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.