Alışveriş Sepetin

Voopoo Vinci / Vinci R / Vinci X Mod Pod Kit PnP RBA

Voopoo Vinci / Vinci R / Vinci X Mod Pod Kit PnP RBA
Tükendi
Voopoo Vinci / Vinci R / Vinci X Mod Pod Kit PnP RBA
Whatsapp Destek
Hızlı Kargo
Geniş Ürün Çeşitleri
8000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
0,00TL
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Voopooo
  • Stok Kodu: VOOPOO VINCI RBA

Voopoo PNP RBA Coil, buhar deneyimi için PnP önceden oluşturulmuş 0.6Ω ısı teli ile birlikte gelir. VINCI / VINCI R / VINCI X / VINCI AIR / DRAG S / DRAG X / NAVI için özel olarak yapılmıştır. DIY tipi bir coildir ve MTL / Half-DL vapingi destekler. Voopoo PnP RBA, kendi başınıza bir coil inşa etmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

VOOPOO PnP RBA Coil, bir "Yeniden Yapılandırılabilir Atomizör Coili" dir. Süper basit "İtme ve Çekme" bobin değiştirme teknolojisini kullanan PnP RBA, bir dizi yeniden oluşturulabilir bobin ve Vinci hazır bobinleri ile eşleştirilebilir. Kendi özel bobinlerinizi kullanmak, kitinizin performansını eskisinden çok daha fazla özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Yalnızca MTL (ağızdan akciğere) bobinlerle sınırlı değilsiniz, PnP RBA'yı çok çeşitli yeniden yapılandırılabilir bobinlerle eşleştirebilirsiniz, yani tercihinize bağlı olarak Yüksek VG veya Yüksek PG E Sıvı kullanabilirsiniz.

 

PnP-RBA

MTL / Yarım DL

Direnç: DIY 0.6Ohms

Tür: DIY

Uygulanabilir Ürünler: VINCI / VINCI R / VINCI X / VINCI AIR / DRAG S / DRAG X / NAVI

 

Paket İçeriği

2 x Vida

1 x Tornavida

1 x Silikon döngü

1 x 0.6ohm Isı teli

1 x Sarma Kutbu

1 x Pamuk


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: voopoo , vinci , / , vinci , r , / , vinci , x , mod , pod , kit , pnp , rba , voopoo , vinci , rba , elektronik , sigara , coil