Alışveriş Sepetin

z.One Hit Wonder Army Man Premium Likit 3 ve 6 mg 100ml

z.One Hit Wonder Army Man Premium Likit 3 ve 6 mg  100ml
Tükendi
z.One Hit Wonder Army Man Premium Likit 3 ve 6 mg 100ml
Whatsapp Destek
Hızlı Kargo
Geniş Ürün Çeşitleri
0,00TL

One Hit Wonder Army Man Premium Likit 100ml

One hit wonder Army man likit, Ustaca yapılan turta limonlu turunçgiller ile dengelenmiş şekerli süt kremalı katmanları ile Army Man Likit, dünyanın her yerinde damak tadınızı istila etmeye hazır. Yeni günün kullanıcısı olacak şekilde garantilidir. ARMY MAN likit kremsi ihtişam dolu bir sarhoş edici lezzet deneyimi için tatlandırılmış yoğunlaştırılmış süt katmanları ekleyerek Ohw Army man bir sonraki seviyeye geleneksel bir likitin yerini alır. sen bunu seveceksin.

One hit wonder army man 100ml, Teneffüsler parlak, hafifçe tart, kireç dil üzerine sürülür. Sonra tere notaları ortaya çıkmaya başlar. Nefes verdiğinizde, bu kabuk tatlandırılmış damak tadınızı yeni yerlere göndermek için yoğunlaştırılmış süt ile birleşecektir. Bir 80/20 VG / PG tabanı ile, kesinlikle devasa bulutlar oluşturabileceksiniz.
One Hit Wonder Army Man sıvısı olmaksızın hiçbir kireçli turta fanatiği kışlada kalmamalıdır . Bu ağız sulandıran lokum, sevdiğiniz lezzetleri vape formunda sunar.

Army Man Likit Özellikleri:
PG:  %20
VG:  %80
Sertlik Dereceleri : 3mg, 6mg
Mevcut Boyutlar:  100ml
Lezzet Profili: Limon, Kremalı Kek
Üretim:  ABD

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: z , one , hit , wonder , army , man , premium , likit , 3 , ve , 6 , mg , 100ml , army , man , 100 , ml , likit