Alışveriş Sepetin

z.Sour Menace by Okami Salt 30ml

z.Sour Menace by Okami Salt 30ml
Tükendi
z.Sour Menace by Okami Salt 30ml
Whatsapp Destek
Hızlı Kargo
Geniş Ürün Çeşitleri
0,00TL
  • Stok: Tükendi
  • Stok Kodu: Sour Menace by Okami Salt 30ml

Okami Salt'tan Ekşi Tehdit 30ml İnceleme

Yoğun, cesur tatlardan asla çekinmeyen bir elektronik sigarası mısınız? Eğer öyleyse, eşinizle tanıştınız. Okami Salt'tan Sour Menace, şekerden ilham alan herhangi bir E-Juice değildir. Gezegendeki en yapışkan, en tatlı sakızı alır ve ona utanmaz, özür dilemeyen bir dozda ciddi yeşil elma ihtişamı enjekte eder. Bilirsin - dilinden tükürük damlarken ağzını büzüştüren türden. Tabii ki, OKVMI bunu mükemmel miktarda şekerle dengeleyerek haklı çıkarır, böylece tatlı dişiniz son gülüşün olur.


Bu deneyim, meyve suları içeri ve dışarı örülürken, tat alma tomurcuklarınızı çılgın bir yolculuğa çıkaran o ekşi meyveli nektarla başlar. Ağzınız şimdi sulanırken, ekşilik dağıldıkça işler bir sonraki seviyeye taşınır ve geride gevrek, pürüzsüz ve nefis bir etli olan kristal berraklığında sulu meyve kalır. Artık işler yoğunlaşırken, şekerli bir sakız hissi şekerlemeyle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Genel olarak, bir coşku durumuna girmiş gibi hissedeceksiniz.


Okami Salt'tan Sour Menace vape suyu , 50/50 VG/PG'lik güzel pürüzsüz ama aktif bir boğaz vuruşu tabanına sahip küçük bir şişede gelir.


Bu OKAMI tuz bazlı nikotin E-Sıvısının her çekişi, buharın damağa indiği andan itibaren saniyeler içinde ruh halinizi değiştirme yeteneği sayesinde kendinizi vaping bir 'tehdit' gibi hissetmenizi sağlar.


Paket İçeriği: 


3 x 10ml şişe Sour Menace by Okami Salt

VG/PG: 50/50

Lezzet Profili: Ekşi Yeşil Elma, Sakız


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: z , sour , menace , by , okami , salt , 30ml , sour , menace , by , okami , salt , 30ml , salt , likit